Hexelseweg 80 - 517
Recreatiepark De Tolplas, Hoge Hexel, Overijssel
- Tiny House
- Overdekt terras
- Airconditioning
Over deze woning
Vrijstaande woning op: Recreatiepark De Tolplas
-
-
-
- ±211 m²
In 2021 is Recreatiepark De Tolplas uitgebreid met 17 Tiny Houses. Ze staan op eigen grond en zijn gegroepeerd rond een grasveld met speeltoestellen, dicht bij het restaurant.
Je komt binnen door de openslaande deuren. De hele gevel heeft van de nok tot plafond glazen puien, waardoor er veel licht binnen komt. Op ca. 25 m2 vind je alles wat je nodig hebt. De indeling is compact, zonder dat het krap wordt.
Links achterin bevindt zich het slaapgedeelte en op de entresol zijn twee slaapplaatsen voor kinderen. Een traphekje waarborgt de veiligheid. Achter de keuken ligt de badkamer met wastafelmeubel, toilet en inloopdouche.
Het Tiny House wordt verwarmd met een gaskachel, die zorgt voor warmte en gezelligheid, en in de zomer gekoeld door de airco. Je hebt dus altijd een aangenaam binnenklimaat. Op het overdekte terras is het goed vertoeven en je kunt je spelende kinderen in de gaten houden. Daarnaast is er nog een terras op het westen aan de zijkant van het Tiny House.
Er is geen eigen parkeerplek, maar de centrale parkeerplaats is op slechts enkele minuten lopen.
Er zit (nog) een verhuurverplichting op dit Tiny House, dus als je een vakantiewoning zoekt als investering, waar je af en toe ook zelf kunt verblijven, dan zou jij wel eens de koper kunnen zijn die we zoeken!
Foto's
















Op Recreatiepark De Tolplas in Twente beleef je een heerlijke vakantie midden in de natuur. De bungalows zijn omringd door groen, hebben een ruime tuin met terras en bieden veel privacy. Tijdens je verblijf op dit park hoef je je geen moment te vervelen. In de recreatieplas kun je zwemmen, vissen en windsurfen en het strandje is de perfecte plek om op warme dagen te genieten van de zon. De kinderen kunnen lekker spelen op de verschillende veldjes en gezellig tafeltennissen, jeu-de-boulen en voetballen. Liever de omgeving verkennen? Huur een mountainbike en maak een rit door het prachtige nabijgelegen Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug. Een spetterende afsluiter van de vakantie is natuurlijk een bezoek aan Avonturenpark Hellendoorn.
Op Recreatiepark De Tolplas worden splinternieuwe lodges ontwikkeld. Dit alles zonder het rendement voor de investeerders uit het oog te verliezen. De nieuwe lodges zijn natuurlijk en modern vormgegeven en sluiten naadloos aan bij hun natuurlijke omgeving.
Een investering in de lodges van Recreatiepark De Tolplas is een investering in rust en natuur. De recreatiewoningen zijn geschikt voor eigen gebruik, verhuur of een combinatie van beide. De professionele verhuur wordt geheel ontzorgd door marktleider Roompot.
Op dit park zijn de volgende faciliteiten te vinden:
Eten & Drinken
- (à la carte) Restaurant
Algemeen
- Meer
- Service point op het park
- Wasserette
Leisure & Entertainment
- Elektrische-fietsverhuur
- Fietsverhuur
- Golf / golfinstructie
- Golfbaan in omgeving
- Jeu de boules
- Mountainbikeverhuur
- Skelterverhuur
- Speeltoestel(len)
- Speeltuin(en)
- Sport-/ speelveld(en)
- Tafeltennis
- Tennis
- Trampoline
- Vismogelijkheden
- Voetbalveld
- Waterrecreatie